VRAGEN? BEL MIJ

Igor  Poegatsjov
EN NL RU DE KA Igor Poegatsjov +31 10 415 74 88 +31 65 383 00 95 Andere verkopers
Wilt u door ons gebeld worden?

Vul hieronder uw gegevens in voor een terug-bel-afspraak

Management

Johan van Schaften sr.

Johan van Schaften sr.

DGA
johansr@strucks.eu
+31 10 415 74 88
EN NL DE

Dick   Post

Dick Post

DGA
dick@strucks.eu

EN NL DE ES PT

 

Verkopen

Ivan van Tessel

Ivan van Tessel

Inkoop/Verkoop
ivan@strucks.eu
+31 10 415 74 88
EN NL DE

Paul  Gunter

Paul Gunter

Inkoop/Verkoop
paul@strucks.eu
+31 10 415 74 88
EN NL DE

Igor  Poegatsjov

Igor Poegatsjov

Inkoop/Verkoop
igor@strucks.eu
+31 10 415 74 88
EN NL RU DE KA

Med Gando  Sow

Med Gando Sow

Inkoop/Verkoop
mg@strucks.eu

EN NL FR DE GN

Rivo  Slagboom

Rivo Slagboom

Inkoop/Verkoop
rivo@strucks.eu
+31 10 415 74 88
EN NL DE ES

 

Services

Mirella  Molenaar

Mirella Molenaar

Secretariaat
mirella@strucks.eu
+31 10 415 74 88
EN NL FR DE

Henny  Jongeneel

Henny Jongeneel

Administratie
admin@strucks.eu
+31 10 415 74 88
EN NL FR DE

TREKKER KIPPERS MIXERS bakwagen TRAILERS COMBINATIE KRAANWAGENS MOBIELE KRANEN
OVERIGE ZWARE VOERTUIGEN
DIRECT NAAR TOTALE VOORRAAD

Zoek op referentie nummer